2

קצת עלינו

פורטל זה הוא פורטל חוות דעת קהילתי אשר מקיף את כל המוצרים, המושגים והמותגים המובילים בתחום.

הפורטל מציג חוות דעת אובייקטיביות של גולשים על המוצרים / השירותים / הספקים והמותגים השונים בתחום.

מטרת הפורטל היא לשמש במה חופשית לחוות דעת של גולשים על מנת לייצר ערך לקהילה בתחום ולאפשר קנייה חכמה ומושכלת על בסיס המלצות וחוכמת ההמונים.

שיתוף מידע ושקיפות היא נר לרגלינו, וחלק ממטרת הקמת ותפעול הפורטל הוא מתן אפשרות לשיתוף מידע עדכני ואמין ביחס לשעות הפעילות, הכתובות, הטלפונים, הקטלוגים, המחירים, השירות וחוות דעת על המותגים השונים.

אנחנו כאן בזכותכם. תוכן הגולשים הוא המנוע העיקרי של הקהילה שלנו והוא שמאפשר לכולנו ליהנות ממידע עדכני ואמין, כל חוות דעת מעשירה את הידע של כל חברי הקהילה שלנו ואנו מעריכים כל חוות דעת או מידע שמשתף אחד מגולשי האתר ונעריך מאוד אם תוכל לתרום גם אתה מהידע שלך ומניסיונך לטובת כולנו.

בפורטל ניתן לחפש קופוני הנחה למותגים שונים כפי שאנחנו מאתרים אותם ברשת, חברי הקהילה מעדכנים אותנו אודותם או בעלי עסקים שמציגים קופונים ייחודיים עבור גולשי הפורטל.

בעל עסק שמעוניין לפרסם קופונים לגולשי הפורטל מוזמן לשלוח לנו את הפרטים על מנת שנעדכן אותו אונליין. פרסום הקופון הוא ללא עלות ולטובת חברי הקהילה. איננו מקבלים תשלום מאף אחד מהמותגים הנסקרים ופתוחים לתגובות באתר, כך שהסקירות ותגובות הגולשים תמיד אובייקטיביות ואמינות.

הפורטל הוקם על ידי חוכמת ההמונים – אתר קהילתי וחוות דעת גולשים.

 

 

תפריט נגישות